wtorek, 28 października 2014

RAKA MOŻNA LECZYĆ...

Do czego dąży ten świat...? Ciągle mnie zaskakuje, mimo iż od lat jestem świadoma, wiem pewne rzeczy, jednak ciągle przeraża mnie to co się dzieje.
Stany są piękne, jednak bardzo groteskowe. Według mnie, to właśnie tam jest to "gniazdo", z którego wypływa zło na cały świat. Ten kto się orientuje, wie o czym mówię. Dlatego "uciekłam".

Raka można leczyć, udowodnił to nasz rodak. Niestety od lat, skrupulatnie i z zapałem rzucane są mu kłody pod nogi.
Film, który obudził we mnie bunt i poczucie bezradności.  WARTO go obejrzeć, aby choć odrobinę otworzyć sobie oczy.

LINK DO YOUTUBE

Dbajcie o siebie,

N.

7 komentarzy:

 1. moja mama walczy 26 lat z rakiem który zakotwiczył się praktycznie wszedzie. Jest w trakcie drugiej chemioterapii, niestety mama bardzo wierzy w medycynę akademicką i nic jej nie przekona do leczenia alternatywnego...skoro tyle przeżyła tzn że wierzy w lekarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w takim razie cale mnostwo zdrowia dla mamy!

   Usuń
 2. Mój znajomy znam człowieka, który nie skorzystał z normalnego leczenia tylko zaczął żyć bardzo zdrowo i dzięki temu pokonał raka... Znaczy się można, tylko czemu o tym nikt głośno nie mówi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest wiele sposobow na zwalczanie raka. Tylko, ze jest to w tym momencie najwiekszy biznes... dlatego nikt o tym glosno sie mowi, lekarze sie po prostu boja. Znam kilka przypadkow lekarzy, ktorzy musieli "uciekac" z kraju bo byli przez to zastraszeni i scigani.

   Usuń
 3. Czytałem o kilku kuracjach zapobiegających i leczących raka. Wg jednego doktora, który również ma problemy z prawem i środowiskiem farmaceutycznym, rak jest w rzeczywistości powodowany przez grzyby, które można zwalczać soda oczyszczoną. Jest jeszcze kuracja cytrynami. Wszystko tak naprawdę ma za zadanie przywracać równowagę zasadową i odkwaszać organizm. Prawda jest taka, że leczenie opłaca się dużo bardziej niż wyleczenie chorego. Świat to pieniądz, a pieniądze pozbawiają ludzi sumienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, jestem nowa i przed chwilą założyłam bloga. Jeżeli masz dla mnie cenne rady to wpadnij, z pewnością zaciekawi Cię też moja historia... Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...