wtorek, 25 lutego 2014

KILKA SPOSOBÓW - MOICH SPOSOBÓW - JAK BYĆ SPOKOJNĄ I SILNĄ W CZASIE CIĄŻY

Jeśli czytasz ten post to najprawdopodobniej jesteś lub planujesz ciążę. Tak czy siak - GRATULACJE:)
Posiadanie dziecka to niesamowite doświadczenie, ale i nie lada wyzwanie, zarówno dla naszej psychiki jak i dla ciała, w którym w tym czasie zachodzi kilka szalonych zmian:)
Pierwsza z cielesnych zmian to waga. Jej przyrost w czasie ciąży zazwyczaj waha się między 10-20 kg., co powoduje obciążenie stawów, ma wpływ na naszą postawę i co najważniejsze na kręgosłup, co prowadzi do bóli w dolnej części pleców, rwy kulszowej, obrzęków nóg i stóp oraz wielu innych niewygodnych dolegliwości.
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby zdać sobie sprawę z tego, co Twoje ciało może a czego nie może podczas noszenia tego małego cudu w Tobie.Chciałam dzisiaj podzielić się z Tobą kilkoma moimi zdrowymi, sprawdzonymi i bezpiecznymi sposobami, które pomogą Ci przejść okres ciąży lżej, spokojniej, które przyniosą ulgę w różnych bólach i przygotują Cie do porodu.

środa, 12 lutego 2014

JAK ZBALANSOWAĆ HORMONY, MIEĆ ZDROWĄ SKÓRĘ I MOJA WYGRANA....

Wygrałam! Wzięłam udział w konkursie u STYLEKLE  i zostałam wylosowana! Pierwszy raz w życiu:) Co za niespodzianka:) Nagrodą była przecudna eko torba, zresztą zobaczcie sami:

Niespodzianka bardziej trafiona być nie mogła! Moja miłość do fotografii i starych aparatów została pięknie uwieńczona:) Będę ją nosiła niczym paw:) A oto przystojniak, dzięki któremu jestem szczęśliwą posiadaczką ów torby:

poniedziałek, 3 lutego 2014

JESZCZE NIE UMIEM A JUŻ ZGUBIŁAM... 
"Urodziłam życie.
Wyszło krzycząc z moich wnętrzności
i żąda ode mnie ofiary z mojego życia
jak bóstwo Azteków.
Pochylam się nad małą kukiełką,
patrzymy na siebie,
czworgiem oczu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...