czwartek, 30 maja 2013

ZDROWIE ZA DARMO-POKRZYWA

Dzień dobry:)
Strasznie się cieszę, że mogę znowu sobie z Wami "pogadać" po chwilowej przerwie:)
Mamy w końcu ciepełko, tak upragnione po męczącej zimie! A co się z tym wiąże, mnóstwo darów natury na łąkach, w ogrodach czy lesie:) Ehhhh..... co ja bym dała, aby teraz być w Polsce, na wsi....
Jednym z takich darów, o którym chciałabym dzisiaj Wam "pomarudzić" jest POKRZYWA. Zaczyna rosnąć w maju i wszędzie jej pełno:) Na łące, w lesie, przy drodze, przy torach etc... Roślina dziko rosnąca ma o wiele więcej wartości odżywczych niż uprawna. Dlaczego? Gdyż musi często zmagać się z trudnymi warunkami i to właśnie one budują ją w siłę oraz kształtują "charakter".
Dlatego ubieramy rękawiczki i idziemy pozbierać troszkę pokrzyw. Należy tylko pamietać, aby to zrobić zanim pokrzywa zakwitnie.


wtorek, 7 maja 2013

NIESAMOWITE EFEKTY !

Kochani!
Muszę się z Wami tym podzielić! 
Przedwczoraj zauważylam niesamowitą zmianę w moim organizmie.... Jest to skutek picia zielonych szejków. Jeszcze do niedawna wyczesywałam garść włosów , jak również podczas prysznica zwyczajnie mi włosy wypadały. Było tego dużo niestety. Trochę mnie to wtedy niepokoiło aż do teraz:))) Nie dość, że nie wypadają mi włosy to... zaczęły mi rosnać nowe!  Może to brzmi śmiesznie, ale mam mnóstwo krótkich włosów, które dopiero co zaczynają odrastać! Oczywiscie mowie o wlosach na glowie :)
 Jest to niesamowite, bo w sumie najpierw to sie wkurzylam , bo wlosow ulozyc nie moglam, sterczaly mi w rozne strony:) Ale jak sie zorientowalam o co chodzi...bylam przeszczesliwa!
Znowu cos mi czcionka szwankuje .... Przepraszam. 
Bede Wam  marudzic do znudzenia.... Pijcie zielone szejki! 
''Mielcie'' wszystko co Wam pod reke podejdzie  :)
 Lepszej bomby witaminowej nie ma!
 Trzymajcie sie zdrowo , korzystajcie z wiosny, sloneczka i warzyw sezonowych :) 


Niech zielona moc bedzie z Wami! :)
  
Wasza N. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...